MISIJA, VIZIJA IR VERTYBĖS

Mūsų vizija

Vystyti ilgalaikę partnerystę su klientais ir tapti lyderiais mechaninių paslaugų teikimo srityje Lietuvoje ir Europoje.

Mūsų misija

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas pramonės sektoriui ir nuolat vystyti turimus resursus, siekiant užtikrinti partnerių konkurencinį pranašumą.

Mūsų vertybės

Bendrovės veikla grindžiama šiomis vertybėmis:

PATIKIMUMAS – Jūsų tikslas yra ir mūsų tikslas. Keliame aukštus reikalavimus ir prisiimame atsakomybę už savo darbuotojus, paslaugas bei procesus.

PAGARBA – gerbiame savo klientus ir partnerius, akcininkus, vietos bendruomenę ir darbuotojus. Esame etiški bei tolerantiški visoms nuomonėms. Tikime, kad pagarba kiekvieno darbui ir indėliui į bendrą veiklą padeda siekti norimų rezultatų.

PAŽANGA – vadovaujamės pažangia verslo praktika ir ieškome naujų galimybių. Visada siekiame nuolatinio tobulėjimo, kad užtikrintume aukščiausią kompetencijos lygį. Inovacija yra neatsiejama mūsų verslo dalis ir siekiame, kad mūsų sprendimai atitiktų nuolat besikeičiančias industrijos pokyčių tendencijas pasauliniu mastu.                      

ATSAKOMYBĖ – tausojame aplinką bei žmonių sveikatą. Mums rūpi kiekvienas klientas, partneris, darbuotojas, projektas ir užduotis. Mes laikomės aukštų etikos standartų ir vykdome prisiimtus įsipareigojimus.

DARBUOTOJAI – ugdome kompetenciją ir siekiame sveikos darbo atmosferos. Kiekvienam komandos nariui sudarome lygias asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

BENDRADARBIAVIMAS – skiriame išskirtinį dėmesį klientų poreikiams bei lūkesčiams. Aktyviai bendradarbiaujame su savo partneriais ir dalijamės bendromis žiniomis, įžvalgomis bei skatiname tvarią partnerystę. Siekiame maksimaliai tenkinti klientų lūkesčius ir sukurti pridėtinę vertę jų verslui.